Včelí chrám

Včelí chrám je můj životní projekt, který započal v zimě v roce 2021. 
 Přišla velice silná vize - postavit na našem pozemku v Bylničkách pod starou lípou a léčivým pramenem dílnu na výrobu svící spojenou se včelínem a povýšit jej na apidomek. Vytvořila jsem projekt na hithitu a s pomocí stovky lidí se vybrala nemalá částka, která pokryla část stavby Včelího chrámu. Odkaz na celý projekt na hithitu je zde.
 
V roce 2022 se od jara do podzimu Včelí chrám stavil a nyní jsou jeho dveře otevřené a já v něm s velikou vděčností můžu tvořit, být v blízkosti včel a dopřát ostatním lidem, aby procítili léčebné účinky včelí harmonie. Jaké účinky má apidomek se dočtete zde.
 
 
Nejvíce fotek a aktualit za stavby Včelího chrámu je na instagramu, podívat se tam můžete i když nemáte na instagramu žádný účet. Odkaz je zde. 
 

 Co Včelí chrám přináší ?

Propojení člověka s energií včelstev v prostoru šestiúhelníku - posvátné geometrie. 
V každém rohu Včelího chrámu jsou zabudovány křišťály.
Je zde umístěno 6 včelstev, nad kterými je lůžko, kde můžete spát či odpočívat a nechat na sebe působit blahodárnou, ozdravující, regenerující a harmonizační sílu včelstev.
Včelstva reagují na biopole člověka a slabá místa v těle přirozeně posílí a uzdravují. Lidi většinou na lůžku cítí teplo a prohřívání v místech, kde mají fyzický problém.
Včelám se v apidomku všechen med nechává, tak aby byla zdravá a silná a vydanou energii pro člověka mohla dostat formou medu zpět.
Člověk v apidomku dýchá úlový vzduch. Ten má kladný účinek na dýchací systém, zmírň5050uje projevy pylových alergií, bronchitid, astmat, chronických záňetů plic. Též zlepšuje spánek, náladu a posiluje imunitu.
Čtyřhodinový spánek nad úly vydá za osmihodinový spánek. Uklidňuje hyperaktivní a autistické děti.
Ležení na úlech může být prevence téměř jakékoliv nemoci.
Ve Včelím chrámu je pro vás  neustále k dispozici na pití nabitá včelí voda. Ráno ji naberu z pramene pod lípou a nechám ji pro vás nabíjet celý den nad včelími úly. Též si můžete donést svoji nádobu na vodu, nechat si ji nabít a odvézt domů.
Pobývání u včel je vhodné pro děti, dospělé a seniory.
V chrámu je jedno široké a jedno užší propojené lůžko, vejdou se zde max. dvě dospělé osoby s jedním dítětem.
Na lůžku je pohanková matrace a vlněné deky, tudíž je lůžko trochu tvrdší, v případě vaší potřeby lze přidat další matraci.
K dispozici je krasné, čisté suché wc a potok. V plánu je venkovní sprcha.
 

Ceník

Noc ve Včelím chrámu se snídaní: 1500,- osoba
(přijezd po 17:00, přivítání a povídaní o tom, co by vás mohlo zajímat, snídaně na 9:00, odjezd do 10.00)
děti do 16 let zdarma
 
2 hodiny relaxace ve Včelím chrámu, jen vy a včely, na pití včelí voda: 600,- osoba
 
2 hodinová Individuální terapie tělovými či ušními svícemi ve Včelím chrámu: 1200,- 
(terapie obsahuje úvodní rozhovor, aplikace svícemi dle potřeby, v ceně tři užité svíce, včelí voda, následná relaxace nad včelami
 
Děti do 15let zdarma
V ceně je podpora včel a biodiverzity
Pokud je někdo ve finanční tísni a potřebuje včely ke svému uzdravení, lze se individuálně domluvit.
Návštěva Včelího chrámu je možná do konce září.
 

Pro rezervaci Vašeho termínu nebo v případě dalších dotazů mi prosím napište na email ka.rys@seznam.cz, nebo volejte 776839364 

Ráda pro Vás vytvořím dárkový poukaz 

Těší se na vás Kateřina Raisová

 

 

 

Fotogalerie: Včelí chrám