Ohlasy zákazníků

Vyzkoušela jsem více tělových svící, ale až svíce z Bílých Karpat odpovídají mým požadavkům, jsou silné, energeticky čisté a naplněné dobrotou, je poznat, že jsou vyráběny s láskou.
Jarmila , 40 let
 
Svícemi z Bílých Karpat jsem unešená. Mé zkušenosti s nimi jsou vždy pokorně udivující a jejich kvalita je špičková. Přikládám to i tomu, že jsou vyráběny s láskou a v krásném prostředí.  Svíce používám pro celou svou rodinu. Mojí mamince povolila po jednom použití svíce bolest hlavy, dcerce rychleji odeznělo nachlazení, manželovi se pročistila srdeční čakra. (Díky Bohu!) Já sama se vždy po použití svíce cítím lehčí, uvolněnější a víc ve svém středu. Jsem za svíce paní Kateřiny vděčná a všem je vřele doporučuji.
Jarka Marie Corkill, 40 let 
 
Tělové svíce jsem poprvé použila loni na podzim,když jsem se dozvěděla jaké mají léčebné účinky. Trápila mě dost silná rýma spojená se zánětem dutin a trvalo to asi 14 dní. Když už nic nezabíralo,vzpoměla jsem si na svíce a před spaním jsem jednu aplikovala. Další den jsem to opakovala,asi tři dny po sobě a po každé aplikaci bylo vidět velmi výrazné zlepšení.Pokud se svíčky využijí v kombinaci s reflexní masáží,kterou se stimuluje imunita organismu, výsledek je úžasný, tělo je do tří dnů vyčištěno a uzdraveno. Vřele doporučuji tyto kouzelné svíce z Karpat, vyzkoušela jsem i jiné, ale žádné neměly tak silný energetický  a očistný účinek a nebyly vyrobeny s takovou láskou jako ty z Karpat. U nás je užívá celá rodina i kamarádi:-), 
Irena, 40 let.
 
Milá paní Katko,
chci Vám poděkovat za Vaše úžasné svíce. 
Přestože tuto metodu používám již nějaký rok,tak stále jsem hledala
výrobce,kde bude kvalita na jedničku:-)
Vaše svíce jsou ty nejlepší,jaké jsem poznala. Mají obrovskou sílu,
krásně voní a jsou hezké na pohled s hezkým balením.
Přestože jsem zdravá,tak je často používám i na sobě.
Cítím,jak mě harmonizují.
Znají je také v Německu,kde je posílám dceři a jejímu budoucímu 
muži. Toho svíce zbavily rychle kašle,když je použili na 5 čakru.
Dceři pomohly od migrény.
72 leté paní se zlepšil sluch.
Doporučila jsem je taky známým.
Ještě jednou vřelé díky. Jde poznat,že Vaše svice jsou dělány s láskou
a proto mají také velký účinek.

Přeji Vám,hodně spokojených zákazníků
a  sluníčkové dny plné lásky.

Jana Neuvirtová
Klimkovice 55 let
 
S paní Kateřinou jsem se setkala před pár měsíci neplánovaně na přednášce v Uherském Hradišti. Do té doby jsem neměla o svíce zájem, byla jsem nedůvěřivá, když mi je někdo nabízel. Naše setkání úplně změnilo můj názor. Od té doby nesmí chybět v naší domácnosti. Používáme je na rýmu, kašel, bolest uší, bolest zad, bolest v krku atd. Vždy s úspěchem. Svíce jsem zatím vyzkoušela pouze od paní Kateřiny, neboť cítím, že jsou velice kvalitní už tím, že je sama vyrábí a dává do nich svou energii a toho si velice cením. Děkuji vesmíru, že svedl naše cesty dohromady. Marcela 32 let
 
Svíčky  používám na sobě a rada doporučuji klientům. Spokojenost maximální!!!!
uvolňují napětí,pomáhají od bolesti(např.spazmy u lopatek,na podporu imunity,pročištění od cizích energií...)
Svíčky jsou kvalitní,voňavé a fungují. Pavla věk 42:-D
 
Dobrý den paní Kateřino,
k vašim svícím jsem se dostala na doporučení od paní Jany, která všem lidem v našem okolí pomáhá svými masážemi a dobrým srdcem. Říkala,že jsou nejlepší, jaké kdy používala a měla pravdu. Nejen, že dobře hoří, příjemně voní, mají krásný a mocný symbol, ale pomohly mě, dětem i manželovi od spousty neduhů jako jsou bolesti zad, uší, rýma, nachlazení či zvracení. Při poslední aplikaci jsem vyzkoušela synovi před spaním kvůli silnému kašli a světe div se, i když předtím noci prokašlal, po svíci jsme všichni nerušeně spali. Děkuji, je vidět, že svou práci děláte srdcem.
S pozdravem a přáním všeho dobrého
Kateřina Sehnalová, 35 let,Klimkovice

 
 
Snažím se léčit své neduhy i neduhy celé rodiny přírodní léčbou. Používám hlavně bylinky a babské recepty. Někdy pak jako součást léčby využívám i ušní a tělové svíce. Ušní svíce při bolesti v uších, k tomu využívám i česnek do ucha. Tělové svíce používám při jakýchkoliv bolestech na těle. Například když mě bolelo v podbřišku, nebo jsem měla problémy s bolavým ramenem. Vždy se snažím nejenom odstranit bolest, ale zkusit se zamyslet nad tím, proč ta bolest přišla, proč je tu právě nyní. A k tomu mi slouží i čas, kdy mám zapálenou svíci. Nikam nemohu spěchat, jen ležím a přemýšlím a vnímám pocit v daném místě. 
Svíce beru jako součást komplexní léčby. 
Marta, 45 let
 

Svíce z Karpat jsem potkala asi před půl rokem (v Haluzicích). Zaujala mě sada na čakry, koupila jsem na vyzkoušení. To, co dokážou vytáhnout z těla čakrové svíce, jsem ještě neviděla. Věřím, že dokáží v těle narušovat staré a zatěžujícví věci. Později jsem si objednala další a zařadili jsme i s přítelem svíčkování mezi naše společné očistné a ozdravné rituály. Věnovala jsem i sadu jako dárek, protože i krásně vypadá, je lepší než bonboniera :-)

Eva, 42 let

 

Dobrý den paní Raisová,
ráda Vám napíši, jak mi pomohly Vaše svíce. Kontakt na Vás jsem dostala od kamarádky, která dobře cítí některé věci, a když objevila Vaše stránky, tak mi přeposlala kontakt. Shodly jsme se, že z Vašich svící je cítit krásná a čistá energie.Poprvé jsem si svíce objednala před vánocemi a způsob zabalení, dodání byl úžasný. Cítila jsem s jakou láskou jsou zabalené.
Dceři je 15 let a měla o 14 dní spožděnou menstruaci. Použila jsem celkem 2 svíce. První jsem aplikovala na záda v oblasti vaječníků na pravou stranu a druhou svíci, následující den, také na záda vlevo do oblasti vaječníků. Dceři po dvou dnech menstruace přišla. Byla jsem nadšená, protože i průběh menstruace byl pozvolný a příjemný.
Mám postiženého syna od 3 let díky pochybení lékařky. Dnes je mu 12 let nechodí sám, nemluví. Pokud mu není dobře, tak musím vycítit, že mu něco je. Jeden den byl mrzutý, nespokojený. Říkala jsem si, tobě není zřejmě dobře od žaludku. Má citlivý žaludek a často mu bylo špatně z jídla ve stacionáři. Každopádně jsem mu dala svíci do pupíku. Po vyhoření 1 svíce u něj nastala úleva, začal být veselý a hrál si, i mě se ulevilo, že nebude zvracet.
Moje osobní zkušenost byla, že se mi blokl nerv pod lopatkou, takže velice nepříjemné při pohybu, bolestivé. Dcera mi přiložila odpoledne svíci na bolestivé místo v oblasti lopatky, nastala částečná úleva. Večer mi opakovala svíci do oblasti mezi krkem a lopatkou a než jsem šla spát, tak jsem necítila žádnou bolest. Úplně to odeznělo.
Teď v lednu jsem měla s dětmi zánět průdušek, tak jsme si pomohly svícemi. Několikrát jsem svíci aplikovala každému do oblasti průdušek a krku a všem se ulevilo, nenutilo nás to tolik kašlat, průběh nemoci se zlepšil. Ještě jsem si svíci aplikovala do oblasti žlučníku a zřejmě mi vyšel kámen, protože v prášku, který zůstal po dohoření svíce, byly záněty, ale také zelený kousek, tvar kamene. Poznala jsem i na pleti, že je čistější. Dcera má akné a i u ní došlo ke zlepšení pleti po aplikování svící. Čistila se vnitřně, odchází z těla opravdu nečistoty a pleť nám ukáže první, jak jsme na tom.
 Mamka má 62 let a v 50 letech měla stránku A4 léků, které užívala. Po události s mým synem jsem se začala zabývat alternativním léčením a moji mamku jsem postupně zasvěcovala do různých metod, jak si pomoci bez léků. I když to nebylo jednoduché, tak dnes má moje mamka 1 léky. Od vánoc začala používat Vaše svíce a je také nadšená a šťastná, že si může pomoci svícemi a nepotřebuje řešit nějaký problém léky. Říkala mi, že ji bolely ledviny ( má neustálé spory s manželem, kterému vadí v jeho věku i to, že si čte a otáčí stránky ). Manžel ji přiložil postupně na obě ledviny svíci a mamka říkala, jak cítila až v nohách mírnou bolest a po dohoření svící úleva. Byla moc ráda. Opakovala ledviny za nějaký čas ještě jednou a cítí se dobře. Mamka si objednala asi 60 ks svící, takže
 si postupně čistí jednotlivé orgány tak, jak to cítí. Pozoruji, že je veselejší a spokojenější. Říkala jsem mamce, že je potřeba si u každého orgánu uvědomit, s čím souvisí ten problém.
Vyzkoušela jsem svíce co mi objednala kamarádka,ale nevím přesně od koho byly. Rozdíl byl, že u Vašich svící, se nemusíme bát, že nás spálí nějaká část svíce. Krásně a postupně vyhoří. Váš použitý materiál je kvalitnější, je to z nich zkrátka cítit,to se těžko vysvětluje. Mají opravdu krásnou energii.

Ilona, 39 let

 

Tělové a ušní svíce z Bílých Karpat používám od července 2014. Seznámila jsem se s nimi během výuky RT lymfatické masáže a aplikace pomocí tělových svící. Lektorka a má kamarádka Mirka mi řekla, že dlouho hledala svíce, které jsou vhodné k aplikaci. Po dlouhém čase je našla.. Jsou to Tělové a ušní svíce z Bílých Karpat. Samozřejmě jsem si od Mirky několik svící pořídila a brzy zjistila, jak málo jich mám J. Bohužel „můj zdroj“ odcestoval do zahraničí a já byla nucena hledat stejně jako Mirka. Nestihla jsem se zeptat, kde že se dá tento poklad pořídit ;)Vyzkoušela jsem spoustu jiných svící, ani jedna z velké řady firem, mi nevyhovovala ani mým klientům. Naštěstí byla má prosba vyslyšena a kamarádka Veronika mi poslala odkaz na stránky www.telovesvicezkarpat.cz  a tím i seznámení se s úžasnou Kateřinou.

Kdybych měla popsat a vypsat veškeré zkušenosti i za tak krátký čas, který mám s aplikací těchto svící, nestačil by mi jeden list A4. S láskou a něhou jakou jsou tyto svíce „vyrobeny“ nelze popsat slovy, to člověk prostě cítí. Nevím jaká „kouzla“ Kateřina používá, já cítím jedno kouzlo a to je kouzlo LÁSKY, kterou celou svou bytostí a vírou Kateřina „vrývá“ do své práce. Pokud se toto dá nazvat prací, někdy je těžké vystihnout slova, která vyjadřují pocity.

Mám vystudovaný Institut aromaterapie a tímto se zabývám už několik let. Aromaterapii propojuji i s ostatními metodami, které působí na naše tělo i duši jemně a holisticky. Není mi jedno, jak se dnes přistupuje k lidem, kteří mají zdravotní problémy a řeší se to nejprve pilulkami a podobnými chemickými preparáty, namísto porozumění a naslouchání bolestí v první řadě. Aplikace pomocí tělových a ušních svící je jedna z metod, která uleví od bolesti. Jako aromaterapeutka používám s aplikací svící i éterické oleje (EO). Moji klienti se ptají, jaké používám EO. To nelze říci, protože ke každému klientovi přistupuji individuálně. Neznamená, že jeden člověk s bolestí hlavy má stejnou příčinu bolesti jako druhý, třetí… Každý „nosí“ ve své hlavě jiný problém a spolu se ho pokoušíme vyřešit pomocí svící, EO a nasloucháním  J.

Jeden příběh bych přece jen uvedla. Jedna z mých klientek měla dlouhá léta problémy s ušima. Silné hučení, tlak v hlavě a pocit, že stále musí nosit pokrývku na hlavě, i v létě. Aby nechytla průvan. O probdělých nocích nemluvě. Žádné vyšetření neukázalo fyzický problém. Masáže pomocí EO byla jen krátkodobá úleva. Když jsem začala používat ušní svíce v mojí praxi, tak jsem i toto klientce nabídla. Samozřejmě souhlasila, cokoliv pro úlevu. Použila jsem ušní svíce i EO. Po první aplikaci!!! Cítila okamžitou úlevu, tváře jí zrůžověly a z očí byla patrná velká úleva. Nestačilo jedno ošetření, za tak dlouhý čas to chce trpělivost v několika sezeních, v tomto případě ležení ;) Dnes je klientce mnohem lépe a aplikace občas zopakujeme. Ještě mám zkušenosti takové, že občas u některých lidí jsou oblaka dýmu a někdy zápachu…no nikdo nevíme, co anebo kdo nám v těle sídlí J. Jedno ale vím, Tělové svíce od Kateřinky z Bílých Karpat vyrobené s láskou a úctou k přírodě a k lidem je to, co jsem do své praxe dlouho hledala. Děkuji. S láskou a úctou Venuše.

www.salon-venuse.cz

 

Mám 20 rokov, sviečky používam od letného slnovratu 2014.. Skúsila som aj od iných výrobcov ale nebolo to úplne ono. Spolu so zámerom, znakom rovnováhy na sviečke a uvoľnením sa dá dosiahnuť veľa. Viem, že keď sa chceme vyliečiť alebo cítiť lepšie je to spojené s uvedomením, vedomím, pochopením a uvoľnením a s mnohým ďalším. Keď sa však cítime zle alebo už nejakú tu chrípku či niečo iné dostaneme, tak aspoň mne - veľmi pomohli tieto sviečky. Ako prvá pomoc.. Napríklad keď situácia vyzerá neriešiteľne. Alebo proste nevieme čo stým ako nám práve je, vtedy je super mať pri sebe pri aplikácií sviečky aj ceruzku a papier  :). Pred dvoma mesiacmi sa mi tak stalo, niečo mi napadlo, čo spôsobilo uvoľnenie, zmenila som myšlienku. Síce som rýchlo zabudla, čo to bolo ale zmena - v podobe lepšej nálady ostala. Čo je super kedže to nám práve vtedy chýba.

Tieto sviečky sú veľmi kvalitné.  Príde mi to osobné aj to že idú z Moravy, ktorú mám veľmi veľmi rada..

Ešte by som rada napísala niečo, pre ľudí ktorí  práve čítajú tento text (ak sa to rozhodnete uverejniť.) prebieha tu veeľa zmien a mi osobne často nevieme čo spraviť. Pokiaľ sa práve cítite zle alebo ste chorí, možno netušíte čo urobiť, aby to prešlo. Myseľ vtedy nepomôže, skôr naopak.

 

Mne pomáha povedať si, že ja osobne neviem čo mám urobiť. Ja ako Petra neviem, čo robiť.   Som duchovnej podstaty. 

(Možno potom pocítite prúd energie, môže vám to veľmi pomôcť. Nejdem viac písať ako a v čom aby ste si dopredu nepredstavovali:))

 

Petra

 

Dobrý den Katko,

 k tělovým svícím z Bílých Karpat jsem se dostal díky svému kamarádovi, který je používá na všemožné neduhy. Jsem příznivcem bylin a celostní medicíny a když moje žena dostala nemoc tzv. "zrzlého ramene" (bolest v rameni při jakémkoliv pohybu) a oficiální medicína jí po všemožných pokusech, masážích a rehabilitacích nedokázala pomoct, řekl jsem si že zkusím tělové svíce. Po třech svících žena prohlásila, že cítí při pohybu znatelnou úlevu, postupem času a aplikováním dalších svící bolest odezněla. Po této zkušenosti, jsem svíce zkusil aplikovat i mé 77-leté mamince, která si dlouho stěžuje na bolest kolene. Chodí na obstřiky, což jí od bolesti na čas uleví, bolest se však vrací - jedná se snad o opotřebení v důsledku věku, zkusil jsem tělové svíce, po kterých maminka cítí okamžitou úlevu a bolest se nevrací tak často. Při bolesti v oblasti břicha - což je většinou spojeno se stresem a nervozitou je vhodné pomocí svíce dodat tělu energii, funguje to na celou oblast břicha a postiženému se uleví. Po vánocích měla moje žena nějakou virózu, byla hodně oslabená a měla horečku - použil jsem čakrovou svíci na 3. čakru - Manipura pro dodání energie a svíci na 6. čakru - Vadžradhara pro posílení imunity, horečka zmizela a žena byla znatelně vitálnejší, druhý den sice horečka vystoupila znovu ale už jen mírně zvýšená. Vaše svíce používám asi 2 roky a jsem s nimi spokojen, rozhodně vidím jejich prokazatelné účinky a hlavně se mi líbí , že se nejedná o žádnou chemii a jejich použití nemá žádné nežádoucí vedlejší účinky. Chemie je všude kolem nás víc než dost a zanášet si další dobrovolně do vlastního těla mi přijde zcestné. Co se týká různých výrobců svící, používám jen Vaše svíce z Bílých Karpat, někde jsem četl, že nejlepší tělové svíce jsou z Maďarska, zatím se ale ke mně nedostaly, snad někdy vyzkouším. Tělové svíce z Bílých Karpat jsou podle mě skutečně velmi užitečným doplňkem pro léčbu všemožných neduhů, tak jak mi to sdělil můj kamarád.
Roman Mikala
Otrokovice
54 let
 
Se svíčkami z Bílých Karpat mám ty nejlepší zkušenosti. Používala jsem je a používám pravidelně hlavně u sebe, ale někdy i u svých blízkých a klientů. S tělními svíčkami jsem se seznámila asi před třemi lety, zkusila jsem několik výrobců, ale nakonec jsem "zakotvila" u svíček z Bí-
lých Karpat a vřele je doporučuji. Nejenom proto, že znám Katku osobně jako charismatickou a milou ženu, ale i na základě svých zkušeností s léčením těmito svíčkami. Svíčky jsou krásně čisté a silné, dokážou skutečně stáhnout neduhy, bloky mého těla i duše. Protože jsem vnímavá k energii, pracuji jako terapeutka, tak cítím, jak svíčka krásně uvolňuje energii v mém těle, odblokovává energetické dráhy, čakry, jak léčivý proces v mém těle ještě pokračuje i po vyhoření svíčky, léčení dobíhá...Po zhašení svíčky doporučuji ještě v klidu ležet a pozorovat, vnímat léčivý účinek v těle...Já většinou cítím, jak se energii rozprouďuje od chodidel přes lýtka do stehen, pánevní oblasti a do celého těla. Odpočívám
a děkuji svíčce za léčení, Matce Zemi a Otci Nebes za život a lásku. 
S láskou a úctou k Bílým Karpatům a Katce tyto svíčky doporučuji každému, kdo chce pomoci svému tělu a duši k uzdravení.
S pozdravem a přáním hezkého zbytku dne :)
RNDr. Lenka Krejčí 
terapeutka a lektorka, poradna Spokojená žena
 www.tanecduse.net
 
 
Děkuji Vám
Kateřina Raisová