Jmenuji se Kateřina Raisová a vyrábím ušní, tělové a čakrové svíce z bavlněného plátna a čistého včelího bio vosku, bez přídavku parafínu. Nově do svící přidávám propolis.

Tyto svíce mají původ u přírodních národů, kteří je používali k lečení těla i duše. Svíce vyrábím z toho nejlepšího, v lásce a přítomnosti nádherného prostředí samoty Bylniček v Bílých Karpatech. Svíce jsou dobré, silné, ručím za jejich kvalitu.

Jako včelařka vím, jaký poklad vosk od včel je. Do vosku přidávám propolis, kurkumu (je protizánětlivá) a šalvěj z vlastní bylinkové spirály.

Výroba svící je pro mne rituál, při kterém jsem pouze nástrojem v tady a teď... K ukotvování a dobré mysli mi pomáhají vykuřovadla pana Rymera, hudba Maoka, nádherné prostředí Bylniček a pohled z okna na mávající stromy... Miluji tento proces, kdy se roztopí vosk a jeho vůně prostupuje celým tělem a místností....

Přeji Vám kouzelný čas plný světla a lásky...Radost z léčení a kreativní objevování léčebných tělových svící...

 

Naši uživatelé

Tělové,ušní a čakrové svíce 

Tato metoda je vhodná do masérských salónů a dá se vhodně kombinovat s různými typy masáží. Také najde využití v kosmetických salónech a wellness centrech.

Svíce používají

* odborníci - léčitelé a terapeuti ( např. při masážích, kineziologickém odblokování, rodinných konstalacích,meditacích,atd)

* laici - k individuální pomoci blízké osby nebo k samoléčení
 

Pokud byste měli zájem s touto metodou pracovat profesionálně, nebo mít tento druh výrobku ve své prodejně, kontaktujte mne, ráda s Vámi naváži spolupráci.

Tělové a ušní svíčky jsou rovněž velmi vhodné i na domácí použití, kde najdou svoje široké uplatnění.

V případě jakýchkoliv dotazů mne neváhejte kontaktovat. Všechny vaše dotazy ráda zodpovím.

Kateřina Raisová

ka.rys@seznam.cz

tel:776839364