Jmenuji se Kateřina Raisová, jsem matka tří dětí, žiju už 20 let na samotě v Bylničkách v Bílých Karpatech, včelařím, tvořím zde kvetoucí zahradu - pastvu pro včely a všechne hmyz.  

Když před deseti lety zemřel otec mých dětí, abych to tady s dětma zvládla, musela jsem dát pryč všechna zvířata v hospodářství, která tu byla. Jedině Alešovi včely jsem si tehdy nechala a začala se o ně starat a zajímat. Jemu vděčím za toto krásné místo a za cestu ke včelám.

Již 12 let vyrábím ušní, tělové a čakrové svíce z bavlněného plátna a čistého včelího bio vosku, bez přídavku parafínu. Jako včelařka vím, jaký dar vosk od včel je. Do vosku přidávám propolis, kurkumu a esence z růže stolisté. 

Svíce vyrábím ve Včelím chrámu, což je stavba postavená ze tří šestiuhelníků, v jednom jsou včelstva a v dalších dvou pro vás vyrábím svíce. Chrám stojí pod velikou lípou, kde je pramen výborné vody. Při výrobě svící miluji ticho, bzukot včel, zpěv ptáků, šum stromů, zpěv potoka...Je to pro mne rituál, kdy jsem pouze nástrojem v tady a teď. Proces, kdy se roztopí vosk a jeho vůńe prostupuje celým tělem a chrámem, je nepopsatelný.

Tyto svíce mají původ u přírodních národů, kteří je používali k lečení těla i duše. Svíce vyrábím z toho nejlepšího, v lásce a přítomnosti nádherného prostředí. Svíce jsou dobré, silné, ručím za jejich kvalitu.

 

Přeji Vám kouzelný čas plný světla a lásky...Radost z léčení a kreativní objevování léčebných tělových svící...

 

Naši uživatelé

Tělové,ušní a čakrové svíce 

Tato metoda je vhodná do masérských salónů a dá se vhodně kombinovat s různými typy masáží. Také najde využití v kosmetických salónech a wellness centrech.

Svíce používají

* odborníci - léčitelé a terapeuti ( např. při masážích, kineziologickém odblokování, rodinných konstalacích,meditacích,atd)

* laici - k individuální pomoci blízké osby nebo k samoléčení
 

Pokud byste měli zájem s touto metodou pracovat profesionálně, nebo mít tento druh výrobku ve své prodejně, kontaktujte mne, ráda s Vámi naváži spolupráci.

Tělové a ušní svíčky jsou rovněž velmi vhodné i na domácí použití, kde najdou svoje široké uplatnění.

V případě jakýchkoliv dotazů mne neváhejte kontaktovat. Všechny vaše dotazy ráda zodpovím.

Kateřina Raisová

ka.rys@seznam.cz

tel:776839364

 

 

Fotogalerie: O mě