Jmenuji se Kateřina Raisová a vyrábím ušní, tělové a čakrové svíce z bavlněného plátna a čistého včelího bio vosku, bez přídavku parafínu. Nově do svící přidávám propolis z vlastních včelstev.

Tyto svíce mají původ u přírodních národů, kteří je používali k lečení těla i duše. Svíce vyrábím z toho nejlepšího, v lásce a přítomnosti nádherného prostředí samoty Bylniček v Bílých Karpatech. Pro umocnění jejich lečivé síly je po výrobě nechávám nabíjet v kamenném kruhu. Rovněž je dávám do včelích úlů pro biodynamiku včelstev. Svíce jsou dobré, silné, ručím za jejich kvalitu.

Jako včelařka vím, jaký poklad vosk od včel je. Do vosku přidávám propolis, kurkumu (je protizánětlivá) a šalvěj z vlastní bylinkové spirály.

Výroba svící je pro mne rituál, při kterém jsem pouze nástrojem v tady a teď... K ukotvování a dobré mysli mi pomáhají vykuřovadla pana Rymera, hudba Maoka, nádherné prostředí Bylniček a pohled z okna na mávající stromy... Miluji tento proces, kdy se roztopí vosk a jeho vůně prostupuje celým tělem a místností....

Přeji Vám kouzelný čas plný světla a lásky...Radost z léčení a kreativní objevování léčebných tělových svící...

 

Naši uživatelé

Tělové,ušní a čakrové svíce 

Tato metoda je vhodná do masérských salónů a dá se vhodně kombinovat s různými typy masáží. Také najde využití v kosmetických salónech a wellness centrech.

Svíce používají

* odborníci - léčitelé a terapeuti ( např. při masážích, kineziologickém odblokování, rodinných konstalacích,meditacích,atd)

* laici - k individuální pomoci blízké osby nebo k samoléčení
 

Pokud byste měli zájem s touto metodou pracovat profesionálně, nebo mít tento druh výrobku ve své prodejně, kontaktujte mne, ráda s Vámi naváži spolupráci.

Tělové a ušní svíčky jsou rovněž velmi vhodné i na domácí použití, kde najdou svoje široké uplatnění.

V případě jakýchkoliv dotazů mne neváhejte kontaktovat. Všechny vaše dotazy ráda zodpovím.

Kateřina Raisová

ka.rys@seznam.cz

tel:776839364